„Žibintų vakaras” subūrė Likiškėlių mokyklos bendruomenę - Alytaus Likiškėlių progimnazija

„Žibintų vakaras” subūrė Likiškėlių mokyklos bendruomenę

Spa

Zibintų vakaras

„Žibintų vakaras” subūrė Likiškėlių mokyklos bendruomenę

Į Lietuvą vis dažniau pūsteli modernūs europietiški ir amerikietiški vėjai. Jau niekas nebijo vaiduokliškai baugaus, paslaptingo Helovino. Akivaizdu, kad antrus metus darganotą rudenį Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos bendruomenę suburia būtent ši šventė.

Šiemet buvo papuoštas įėjimas į mokyklą ir vidinį kiemelį. Padarytos moliūgų aplikacijos ir žibintai. Džiugu tai, kad moliūgus pasodino pavasarį per bendruomenės šventę mokyklos mokiniai, o rudenį nuimtas derlius panaudotas „Žibintų vakare”. Dalį moliūgų mokiniai pasiliko Technologijų kabinete. Nutarta iš šių daržovių pagaminti įvairius patiekalus.

Susirinkusią bendruomenę sveikino mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas, pavaduotoja ugdymui Daiva Čepanonienė bei svečias Edvinas Baciuška.

Šventės dalyviai aktyviai šoko, klausydami muzikos mokytojo Giedriaus Griškevičiaus kvietimo linksmintis. Po šokių ir žaidimų prasidėjo kaukių paradas. Mokinų, mokytojų ir tėvelių kostiumai tradiciškai imitavo antgamtines, dažniausiai baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Kai kurie įkvėpimo sėmėsi ir iš fantastikos kūrinių, taip pat komiksų, siaubo filmų. Visų klasių pastangos įdomiai atrodyti buvo įvertintos: mokiniai gavo prizus bei galėjo sušilti vėsų vakarą vaišindamiesi karšta arbata ir saldumynais.

Džiugu, kad šis vakaras pernai ir šiemet nebuvo kraupus ar gąsdinantis. Sugebėta padaryti jį nepaprastai žaismingą ir pašėlusį, nes Helovino šventė asocijuojasi su miela švente.Taip pat suteikta puiki galimybė bent sykį metuose pabūti ne savimi ir, įsikūnijus į pamėgtus personažus, pasiausti šokio sūkury, šiltai pabendrauti.

Sukurta : 2017 spalio 30

Redaguota : 2017 spalio 30