VASAROS STOVYKLA MOLĖTUOSE - Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

VASAROS STOVYKLA MOLĖTUOSE

Bir

VASAROS STOVYKLA MOLĖTUOSE

Gegužės 29 dieną 4a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Astos Karlonaitės, kartu su Alytaus Vaikų globos namų auklėtiniais išvyko į vasaros stovyklą Molėtuose. Čia susitiko su Londono darželio/mokyklos „Obelėlė“ vaikais. Susitikimas buvo linksmas, nes prisiminė praeitos vasaros stovyklavimą Nidoje.

Atvykę į Molėtų pradinę mokyklą, vaikai susipažino su mokykla, dalyvavo viešojo kalbėjimo pamokoje su Universiteto lektoriumi Igoriu Vasiliausku – „Viešasis kalbėjimas, motyvacija, lyderiavimas“.  Keliavo pėsčiųjų taku palei Molėtų ežerus. Grožėjosi nuostabia gamta, ežerais, juose gyvenančiais paukščiais.  Kita diena buvo skirta Etnokosmologijos muziejaus lankymui, naktiniam žvaigždžių stebėjimui. Nepamirštamą įspūdį paliko Mėnulio, Jupiterio stebėjimas. Taip pat vaikai aplankė Menišką kaimą, kuriame mokėsi senųjų amatų – vilnos vėlimo, lipdė iš molio. Aplankė kaimo turizmo sodybą „Įlanka“. Čia iškylavo, Bebrusų ežeru plaukiojo pramoginiu keltu „Švyturys“. Birželio 1 dieną stovyklautojai dalyvavo Vaikų gynimo dienos šventėje. Paskutinę stovyklavimo dieną mokiniai tyrinėjo Dubingius ir ilgiausią Lietuvos ežerą – Asveją, aplankė Radvilų rūmų piliavietę.

Vaikai turiningai, smagiai praleido laiką. Atsisveikinant su draugais kai kas nubraukė vieną kitą ašarą.

Ačiū Londono darželio/mokyklos „Obelėlė“ direktorei Alvijai Černiauskaitei už puikiai praleistą laiką stovyklaujant.

Sukurta : 2017 birželio 13

Redaguota : 2017 birželio 13