Projektas "1000 knygų" - Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

Bir

1000 knygų

Projektas „1000 knygų“

Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų bendruomenė, dalyvaudama projekte „1000 knygų“, surinko ir padovanojo Alovės vaikų dienos centrui net 132 knygas!
Knygeles suskaičiavo ir  į Alovę nuvežė mokyklos bibliotekos vedėja Daiva Balynienė ir projektų vadovė Simona Užkurienė.
Tuo metu vaikų dienos centre buvę vaikai skubėjo į pagalbą nešant knygas iš automobilio, labai susidomėję jas apžiūrinėjo, kai kurie iškart išsirinko, kurią skaitys pirmiausiai. Dėkojame Alovės vaikų dienos centro vadovei Laimai Balynienei už šiltą priėmimą.

Trumpai apie projektą: „Lietuvoje yra beveik 20 tūkst. socialinės rizikos šeimose augančių vaikų, kuriems vaikiška knyga yra retenybė, sutinkama tik juos globojančiuose vaikų dienos centruose. Šio projekto tikslas – surinkti 1000 knygų šiems vaikų dienos centrams.“ Visos projekto naujienos: https://www.facebook.com/1000knygu/

Sukurta : 2017 birželio 28

Redaguota : 2017 birželio 29