Lapkričio 23 – ioji - Lietuvos kariuomenės diena - Alytaus Likiškėlių progimnazija

Lapkričio 23 – ioji – Lietuvos kariuomenės diena

Gru

Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

Lapkričio 23 – ioji – Lietuvos kariuomenės diena

Lapkričio 23 – ioji – Lietuvos kariuomenės diena. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas , o tų pačių metų lapkričio 23 dieną – sukurta Lietuvos kariuomenė, išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas. Šiais metais minint 99-ąsias Lietuvos kariuomenės metines vyko daug įvairiausių renginių visoje Lietuvoje.

Likiškėlių pagrindinė mokykla taip pat paminėjo šią žymią datą. Renginys pradėtas valstybiniu himnu, pristatyti atvykę svečiai – atsargos kariai Juozas Čaplikas ir Adolfas Barysas. Šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas ir svečiai, kurie akcentavo Lietuvos kariuomenės reikšmingumą tautos gyvenime.

Renginio vedėjai ir muzikos mokytojas Giedrius Griškevičius pakvietė klasių mokinius padainuoti patriotines dainas: „Palinko liepa šalia kelio”, „Ant kalno klevelis”, „Balnokit, broliai, žirgus”, „Ant kalno mūrai”, „Už žalių miškelių”, „Oi neverk, motušėle”,„Vai ko nusižvengei”. Mokyklos mergaitės pasveikino būsimus kareivėlius daina „Raudoni vakarai”. Į sceną pakviesti visi mokyklos dainorėliai padainavo finalinę dainą„Tavo garbė”.

Renginio vedėjai teigė, kad „mes esam sūnūs Lietuvos, ir, kol mes čia, tol ąžuolai žaliuos”.

Sukurta : 2017 gruodžio 10

Redaguota : 2017 gruodžio 10