Kviečiame į priešmokyklinio ugdymo grupę - Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

Kviečiame į priešmokyklinio ugdymo grupę

10

Geg

Kviečiame į priešmokyklinio ugdymo grupę

ANKSTYVASIS UGDYMAS – INVESTICIJA Į VAIKO ATEITĮ. 

 

Priešmokykliniai metai – labai svarbus vaiko gyvenimo etapas. Tai pereinamieji metai iš darželio į mokyklą. Ankstyvajam vaikų ugdymui Europoje skiriamas vis didesnis dėmesys. Vis daugiau mokslinių tyrimų pagrindžia, kad ankstyvoji vaikystė yra ypatingas laikotarpis, kai tikslingas, kokybiškas ugdymas deda pamatą vaiko ateičiai. Tad Likiškėlių pagrindinė mokykla, atsižvelgdama į naujausias mokyklinio ugdymo rekomendacijas, visus mažuosius kviečia mokytis priešmokyklinėje grupėje.

Visų pirma, priešmokyklinėje grupėje vaikai tampa labiau pasitikintys savimi, smalsesni, labiau domisi aplinka, lengviau adaptuojasi mokykloje pirmoje klasėje, susipažįsta su būsima pradinių klasių mokytoja, drauge dalyvauja įvairiose veiklose. Be to, mūsų mokykloje sudarytos puikios sąlygos aktyviai veikti, žaisti, pažinti ir kurti. Jaukioje klasėje įrengtos atskiros erdvės įvairioms veikloms vykdyti, įrengta poilsio vieta. Esant poreikiui, vaikams teikiama logopedo, spec. pedagogo, socialinio pedagogo pagalba. Mokyklos valgykloje galima skaniai papietauti, o po pietų vaikai gali pabūti pailgintos dienos grupėje.  Mažieji ne tik  susipažįsta su raidėmis ir skaičiais, bet ir išmoksta būti su kitais vaikais ir suaugusiais, pripranta prie kolektyvo, išmoksta laikytis bendrų taisyklių, reikšti mintis, pasakoti, klausinėti ir išgirsti kitus. Šiuos įgūdžius, kurių prireiks mokykloje ir gyvenime, vaikai įgyja stebėdami, tyrinėdami ir žaisdami.

Visa tai įgyvendinti jiems padės ilgametę darbo patirtį su priešmokyklinio amžiaus vaikais turinti grupės mokytoja Roma Cibulskienė, kuri stengiasi būti kuo arčiau vaikų pasaulio, pamatyti ir vertinti vaikų „nematomus draugus“ jų piešiniuose, kuriamose istorijose, pasakose, fantazijose,
padeda atsiskleisti vaikų gebėjimams, ugdo jų atsakingumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Tad su nekantrumu lauksime mažųjų mūsų priešmokyklinėje grupėje. Ateik, pažink, mokykis ir tobulėk! Pasitikėkime savo vaikais, skirkime jiems pakankamai laiko užaugti!

Grįžti

Sukurta : 2017 gegužės 10

Redaguota : 2017 gegužės 21