KVIEČIAME MOKYTIS PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE! - Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

KVIEČIAME MOKYTIS PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE!

Bal

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

KVIEČIAME MOKYTIS PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE!

Priešmokykliniai metai – labai svarbus vaiko gyvenimo etapas. Tai pereinamieji metai iš darželio į mokyklą. Tad šiam aktyviam vaikų ugdymui skiriamas vis didesnis dėmesys visoje Europoje.

Nuo 2016 m. rugsėjo 1 dienos priešmokyklinis ugdymas tapo privalomas, todėl Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla kviečia visus  mažuosius lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę. Šios grupės mokytoja Roma Cibulskienė turi pakankamai patirties dirbti su būsimais pradinių klasių mokiniais.
Ji, baigusi Šiaulių pedagoginį institutą, 1990 m. pradėjo dirbti Likiškėlių vidurinėje mokykloje pradinių klasių mokytoja. Kai 2004 m. mokykloje buvo įrengta priešmokyklinio ugdymo klasė, penkerius metus dirbo priešmokyklinio ugdymo pedagoge. Mokytoją kiekvieną rugsėjį pasitikdavo vis naujų mokinukų smalsios akelės. Tėvų akyse matydavo ir baimę, ir nerimą, bet stengdavosi kuo greičiau jį išsklaidyti. Vaikų begalinis žingeidumas, noras atrasti, pajusti „uždegdavo“. Mokytoja sako, kad visada žavisi vaikišku nuoširdumu, gėrisi beribiu fantazijos pasauliu. Ji supranta, kad kiekvienas vaikas jaučia mokytojo rūpestį, meilę, nuoširdumą. Vaikų neapgausi – jie pajaus mokytojo suvaidintą nuoširdumą, nepatikės, todėl stengiasi „keliauti“ su mažaisiais šokdama ir dainuodama į raidžių ir skaičių šalis.

Roma Cibulskienė teigia, kad priešmokyklinis ugdymas, vykdomas mokykloje, turi nemažai privalumų: vaikai lengvai adaptuojasi mokykloje pirmoje klasėje, susipažįsta su būsima pradinių klasių mokytoja, drauge dalyvauja įvairiose veiklose. Taip pat Likiškėlių pagrindinėje mokykloje sudarytos puikios sąlygos aktyviai veikti, žaisti, pažinti, kurti. Jaukioje klasėje įrengta poilsio vieta. Mokyklos valgykloje galima skaniai papietauti, o po pietų vaikai gali pabūti pailgintos dienos grupėje.

Todėl ji kviečia visus mažuosius į šią mokyklą, priešmokyklinio ugdymo grupę, ir tiki, kad tėveliai ir jų vaikučiai bus patenkinti bei saugūs.

Sukurta : 2017 balandžio 03

Redaguota : 2017 balandžio 3