ŠVENTĖ „NAVATNI DZŪKELIAI“ - Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

ŠVENTĖ „NAVATNI DZŪKELIAI“

Bal

ŠVENTĖ „NAVATNI DZŪKELIAI“

Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje etnokultūrinis ugdymas visada buvo svarbus: etnokultūros užsiėmimai, parodos, įvairūs renginiai vyksta nuolat. Šį pavasarį mokytojos Asta Karlonaitė ir Aušra Jankauskienė sukvietė miesto mokyklų pradinukus į etnografinę šventę „Navatni dzūkeliai“.

Pilnutėlę dalyvių ir žiūrovų salę pasveikino mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas.    Ši šventė subūrė atskirus miesto bendrojo lavinimo mokyklų, darželių-mokyklų bei lopšelių-darželių meno kolektyvus į teminį renginį, kuris skatintų išsaugoti kuo daugiau mūsų tautos papročių, juos gaivintų ir skleistų, ypač dzūkų krašto.

Į renginį atvyko septynių mokyklų ir darželių kolektyvai: Senamiesčio pradinės mokyklos,  “Sakalėlio” pradinės mokyklos, Dzūkijos pagrindinės mokyklos, Vidzgirio pagrindinės mokyklos, „Volungės“ pagrindinės mokyklos, Likiškėlių pagrindinės mokyklos, lopšelio-darželio „Boružėlė“.    Graži, įdomi ir prasminga šventė. Pasibaigus šventei visi skirstėsi linksmi, laimingi. Šeimininkai padėkojo ir saviems, ir svečiams, padovanojo tradicinį riestainių vėrinį. Dėkui muzikos mokytojui Giedriui Griškevičiui už šiltą dalyvių sutikimą ir gerą nuotaiką! Ačiū dalyviams ir jų mokytojoms už dainas, pasakojimus, šokius!

Sukurta : 2017 balandžio 21

Redaguota : 2017 balandžio 22