„Mažoji sporto salė“

Nuo 2024 m. sausio mėnesio Likiškėlių progimnazijos pradinių klasių mokiniai pradėjo sportuoti naujai suremontuotoje mažojoje sporto salėje. Salės remontas atliktas progimnazijos lėšomis.

„II-ojo aukšto erdvės“

Atnaujintos II-ojo aukšto erdvės, įrengtos mokinių poilsiui skirtos vietos, informaciniai stendai.

„Baltoji svetainė“

Progimnazijoje įrengta „Baltoji svetainė“ įgyvendinant INTERREG V-A LIETUVA - POLSKA 2014-2020 Programos projektą Nr LT-PL-4R-285 „ Visuomeninės įtraukties skatinimas asmenims, patiriantiems socialinę atskirtį Alytuje ir Biala Piskoje“. Įgyvendinant projekto veiklas, viena iš mokyklos erdvių buvo rekonstruota ją pritaikant senjorų susibūrimo vietai -svetainei, kurioje būtų galima vesti užsiėmimus, užsiimti maisto gamyba bei pabendrauti prie bendro svetainės stalo. Šiuo metu svetainė yra naudojama ne tik pagal tiesioginę paskirtį, bet joje vyksta įvairūs užsiėmimai mokyklos bendruomenei, priimami svečiai, vyksta pabendravimas su socialiniais partneriais, organizuojami mokyklos renginiai.

„Lietuvybės centras“

Progimnazijoje plėtojamos „Lietuvybės centro“ veiklos: vedami ir individualūs lietuvių kalbos užsiėmimai, organizuojami edukaciniai užsiėmimai, išvykos. Šiais mokslo metais „Lietuvybės centrą” lanko 30 vaikų (iš jų 8 ukrainiečiai).

„Jaunojo tyrėjo“ laboratorija.

„Jaunojo tyrėjo“ laboratorijoje pradinių klasių mokiniams vyksta patyriminės, edukacinės STEAM veiklos.