Gabrielė Švedaitė
Psichologė

Prireikus psichologinės pagalbos, su mokyklos psichologu galite susisiekti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba per el. dienyną. Mane galite rasti 97-2 kabinete (2 aukštas).

Kas gali kreiptis į mokyklos psichologą?

Į mokyklos psichologą gali kreiptis mokyklos mokiniai, jų tėvai (globėjai, rūpintojai) ir mokytojai.

Kada mokiniai kreipiasi į mokyklos psichologą?

• Kai sunkiai sekasi bendrauti su draugais;
  • Kai sunkiai sekasi moksluose, trūksta motyvacijos;
  • Kai pykstasi su tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ar kitais suaugusiais asmenimis;
  • Kai patiria patyčias ar smurtą;
  • Kai susiduria su sunkiu gyvenimo laikotarpiu;
  • Kai nori geriau pažinti save ar siekia vidinių pokyčių;
  • Kai jaučiasi liūdnas, prislėgtas, vienišas ir pan.;
  • Kai nori su kažkuo pasikalbėti apie dabartinę savijautą ar patiriamas problemas.

Mokinių tėvai ir mokytojai į mokyklos psichologą kreipiasi įvairiais klausimais, pvz.: kai pastebi, kad pasikeitė vaiko elgesys; kai nori paskatinti vaiko mokymosi motyvaciją; kai siekia pagerinti tarpusavio santykius; kai žino, kad vaikas šiuo metu išgyvena sunkų laikotarpį ir siekia jam padėti.

Kas vyksta konsultacijų metu?

Konsultacijų metų psichologas kalbasi su mokiniu, jį išklauso, stengiasi suprasti, padeda ieškoti įvairių problemų sprendimo būdų. Kartais konsultacijų metu gali tekti mokiniui atlikti kokią nors užduotį (pvz.: nupiešti šiuo metu jaučiamą emociją).

Psichologinės paslaugos teikiamos vadovaujantis psichologo profesinės etikos kodeksu.

Darbo laikas:

Diena Darbo laikas Pietų pertrauka