„Lietuvybės centras“ - Alytaus Likiškėlių progimnazija

„Lietuvybės centras“

 

Norintys lankyti „Lietuvybės centrą“ gali kreiptis

telefonu: 8 601 23121

el.paštu: lietuvybescentras@gmail.com

Spauskite: Registracija į užsiėmimus

 

2017 – tųjų rugsėjį Likiškėlių pagrindinėje mokykloje duris atvėręs Lietuvybės centras vėl kviečia vaikus į užsiėmimus. Mūsų tikslas – suburti į bendruomenę visus, kuriems rūpi ir yra įdomi lietuviška kultūra, papročiai, tradicijos, kurie siekia juos puoselėti ir skleisti, kurie myli Lietuvą ir lietuvių kalbą arba tiesiog nori gerai praleisti laiką ugdydamiesi lietuviškumą ir patriotiškumą.

Praėjusiais metais vyko įvairios veiklos, kurios vienaip ar kitaip siejosi su senoviniais papročiais ir tradicijomis – Užgavėnių blynų kepimas, pažintis su tautiniu kostiumu, Advento vakaronė šeimoms, žvakių liejimas, išvyka į Marcinkonis ir daug kitų. Šiais metais planuojame aprėpti dar daugiau veiklų, nes lietuvybė yra ne tik senuosiuose papročiuose. Lietuvybę galime atrasti ir šiuolaikiniame gyvenime, technologijose, gamtoje.

Vedami ir individualūs lietuvių kalbos užsiėmimai. Jei vaikas turi spragų lietuvių kalboje, jei patiria sunkumų pamokose, nes jam sudėtingi kai kurie lietuviški terminai ar išsireiškimai ir jam reikalinga pagalba mokantis –  kviečiame ateiti į Lietuvybės centrą ir kartu rasime sprendimą.

Visos veiklos nemokamos, finansuojamos Alytaus miesto savivaldybės lėšomis. O svarbiausia, kad čia yra laukiami ne tik emigracijoje gyvenę ar iš užsienio atvykę į Alytų vaikai, bet ir visi, kuriems tai, ką mes darome, atrodo bent kiek įdomu, kurie nori išmokti ir sužinoti kažką naujo.

Lietuvybės centro užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį, 15 valandą, Alytaus Likiškėlių progimnazijoje esančioje Lietuvybės centro klasėje, dažnai – išvykose ar edukacijose.

Sekite mus:   

 

Lietuvybės centras

 

 

Vaikų Velykėlės 2018

Kovojusius už laisvę pagerbė ir Lietuvybės centro vaikai

Lietuvybės centro mokiniai apsilankė Dzūkijos nacionalinio parko muziejuje

Grįžti
Redaguota : 2018 rugsėjo 18