Sausio 12 dieną, Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, visoje šalyje vyko pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“. Likiškėlių progimnazija prisijungė prie šios gražios iniciatyvos. Šią dieną pradėjome pilietiškumo pamoka. Aštuntą valandą visuose mokyklos languose buvo uždegtos žvakutės 1991 metų Sausio 13-osios aukoms atminti. Paskui bendruomenė rinkosi į mokyklos vidinį kiemelį, kur degė simbolis laužas, mokiniai deklamavo eiles, skambėjo dainos apie laisvę.

Likusią pamokos dalį  su mokiniais buvo kalbama apie Sausio 13-ąją, mokytojai dalijosi savo prisiminimais, išgyvenimais, patirtimi.

Istorijos pamokų metu mokiniai žiūrėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos sukurtą trumpametražį filmą „Daina - lyg duona kasdieninė“. Filme savo prisiminimais dalijosi Sausio 13-osios įvykių dalyviai bei liudininkai.

Kasmet ši diena mums primena iškovotą pergalę - Lietuvos laisvę ir jos didvyrius - Laisvės gynėjus ir stiprina tikėjimą Tėvynės ateitimi!